3. Bartın Bisiklet Festivali Tarihi Değişti

8 Eyl

Basına ve Kamuoyuna

Ulus Belediyesi ve Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü destekleriyle Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği tarafından  Küre Dağları Milli Parkı’nda düzenlenecek 3. Bartın Bisiklet Festivali ilk duyuruda 29 Ekim – 1 Kasım 2015 tarihleri arasında dört gün olarak ilan edilmişti.

Bilindiği üzere Erken Genel Seçim tarihi olarak belirlenen 1 Kasım 2015 tarihi etkinliğimiz ile çakışmakta, doğal olarak etkinliğin son günü katılımcılarımızın da oy haklarını kullanmak isteyecek olmalarını hesaba katılarak ve ileriki zamanlarda Seçim Güvenliği nedeniyle yerel yönetimlerce alınacak tedbirlerden dolayı mağdur olmamak için dernek yönetim kurulu olarak etkinlik tarihini değiştirmenin doğru olacağını düşündük.

Daha önceden hesaba katılması mümkün olmayan bu nedenden dolayı etkinlik tarihini Pedaldaşlar Derneği Yönetim Kurulu kararıyla bir haftaya önceye çekerek 22-25 Ekim 2015 olarak güncellemek zorunda kaldık.

Etkinliğimiz 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde dört gün süre ile Küre Dağları Milli Parkı ve yakın çevresinin sonbahar renkleri ile değerli katılımcıları buluşturacaktır. Detaylı bilgiye derneğimizin www.pedaldaslar.org web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği

Yönetim Kurulu