Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan’ı Ziyaret ettik

5 May

Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği Yönetim Kurulu olarak Çevre ve Şehircilik Bartın İl Müdürü  Ali Özcan’ı  makamında ziyaret edildi. Ziyarette Bartın’ın bisiklet dostu bir kent olması için yapılan çalışmalar ile derneğimizin bu konudaki çalışmaları hakkında konuşuldu.

İl Müdürlüğü tarafından başta Bartın Üniversitesi Kutlubey kampüsü ve kent merkezi arasında olmak üzere, kamu kurumlarına da erişimi içerecek bisikletli yol ağları projesi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Önümüzdeki süreçte Bartın’da başta trafik sorunlarına çözüm olarak gördüğümüz ve diğer kamu kurumlarının da bisiklet konulu çalışmalarını ortaklaştırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn. Ali Özcan ve ekibine bisiklet dostu bir Bartın çalışmalarında katkı sunmaya her zaman hazır olduğumuzu bildirir, bisikletin sağlıklı yaşamın ve çevrenin önemli bir parçası olduğundan hareketle, Bartın’ın çevresi ve sağlıklı yaşamı için de temiz çevreye ihtiyacımız olduğunu ifade etmek isteriz.

Saygılarımızla

Yönetim Kurulu