Bartın İl Emniyet Müdürü Mehmet Altınok’u Ziyaret Ettik

4 Ara

Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Bakay, 2. Başkan Mustafa Artar, Sekreter Ramazan Kılınç, Sayman Erdem Uğur, Üye Şahin Baydar ve dernek Hukuk Danışmanı Av. Tuğçe Yurtbay 3 Aralık 2014 günü Bartın İl Emniyet Müdürü Sn. Mehmet Altınok’u makamında ziyaret etti.

Bartın’da bisikletli yaşam ve trafik konularında paylaşımlarda bulunduğumuz ziyaretimizde İl Emniyet Müdürlüğü ile ortak çalışmalar yapılması ve kentin Bisiklet Dostu bir kent olması yolunda paylaşımlarda bulunuldu. Ziyaretten memnuniyetini belirten İl Emniyet Müdürü Altınok, derneğin daha önce yapmış olduğu etkinliklere geçmişte olduğu gibi bundan sonra da destek olunacağını, talep edildiğinde başta Emniyet Müdürlüğü olmak üzere İl Trafik Komisyonu aracılığı ile de kentte bisiklet kullanımının özendirilmesi için başta bisiklet parkları olmak üzere çeşitli aktivitelerin organize edilebileceğini söyledi.

Ziyaretin anısına Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulubü Derneği, Sn. Altınok’a 2014 yılı Ağustos ayında düzenlenen 2. Bartın Bisiklet Festivali formasını hediye etti.

EmniyetMuduruZiyaret